Rundāles pils muzeja pirmā stāva vestibilā no 30. jūlija līdz 30. augustam apskatāma mākslinieces Daces Dēliņas-Lipskas gleznu izstāde "Mūžīgais dārzs".

Par gleznu cikla galveno iedvesmas avotu kalpojis unikālais Rundāles pils rožu dārzs, kas turpina ziedēt, smaržot un apliecināt radīšanas brīnumu. Dārzs kā ideālās pasaules simbols svin neatlaidīga darba uzvaru pār stihiju un apcer nebeidzamās atjaunotnes ritumu. Mīlestība un ticība skaistajam ir Rundāles pils brīnuma avots un arī šīs izstādes tapšanas aizsākums.

Māksliniece Dace Dēliņa-Lipska izglītību ieguvusi Latvijas mākslas akadēmijā modes dizainā un glezniecībā. Nozīmīgākie projekti: gleznu cikls "Slepenais dārzs" Liepājas muzejā, grafikas  darbu ekspozīcija "Ballet" UPB galerijā, personālizstāde "Saucējas" Igaunijas Nacionālajā muzejā Tartu, grupas izstāde modernās mākslas muzejā "Erarta" Sanktpēterburgā, vizuālā tēla un kostīmu veidošana operai "Suitu sāga", grupas izstāde "Nebeidzamā pagātne un nākotne" Lielajā dzintarā. Darbi atrodas kolekcijās Latvijā, Zviedrijā, Itālijā, Vācijā, ASV.