Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz rudens sesijas tiešsaistes nodarbību – lekciju "Mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi" trešdien, 28.septembrī, pulksten 18, informē akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.Laipni aicināti visi interesenti!
 
Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) pēc vasaras brīvdienām atgriežas pie radošuma veicināšanas, aicinot dalībniekus uz rudens sesijas pirmo nodarbību. 28.septembrī pulksten 18 PPLA lektore Linda Zulmane lasīs lekciju "Mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi dzejā un prozā".

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:
https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Tiek gaidīti arī jauni dalībnieki. PPLA aktivitātēm, lai radoši izpaustos, var pievienoties jebkurā laikā. Atgādinām, ka, aizejot vasaras brīvdienās, dalībniekiem tika dots mājasdarbs: prozas pārstāvjiem jāuzraksta teksts 4–7 lapaspušu apjomā par jebkādu tēmu jebkādā žanrā, vienīgais noteikums – darbam jābūt noslēgtam, pabeigtam tekstam, proti, stāstam, esejai, miniatūrai vai tml., nevis fragmentam, savukārt dzejas pārstāvjiem tādā pašā apjomā radāms dzejoļu cikls vai krājuma nodaļa, kuru vieno kāda tēma vai tēls pēc brīvas izvēles. Darbus vēl iespējams iesūtīt līdz 25. septembrim uz e-pastu: liepuraksti@gmail.com.

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook".