Liepājas Mākslas vidusskola tradicionāli reizi gadā sveic savus bijušos audzēkņus un pedagogus, kuri sasnieguši izcilus rezultātus profesionālajā darbībā.
Šāda tradīcija skolā pastāv kopš 2008.gada, kad pirmo reizi notika forums “Zelta griezums”, kura viena no būtiskākajām sastāvdaļām ir bijušo audzēkņu un pedagogu, kuri sasnieguši atzīstamus rezultātus savā profesionālajā darbībā, apbalvošana ar “Zelta stieni” un viņu vārdu ierakstīšana skolas Goda grāmatā.
Šoreiz par nominatiem un balvas īpašniekiem kļuva skolas kādreizējais audzēknis Ģirts Burvis (par sasniegumiem tēlniecībā un tēlniecības attīstībā), bijušais pedagogs Laimonis Burvis (par mūža ieguldījumu metālmākslas pedagoģijā), pedagoģe Maijai Pīlāgai (par ieguldījumu Latvijas bērnu mākslas izglītībā), māksliniece un scenogrāfe Dace Džeriņa (par sasniegumiem laikmetīgajā mākslā) un kostīmu māksliniece Liene Rolšteina (par profesionāliem sasniegumiem skatuves kostīmu mākslā).
Nominanti no Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieces Silvas Goldes rokām saņēma arī Atzinības rakstu.