Liepājas Leļļu teātrī pašvaldība šogad investējusi 17 000 eiro, intervijā "Rietumu radio" stāstīja Liepājas Leļļu teātra direktore Lelde Vīksna, ziņo aģentūra LETA.

Vīksna norādīja, ka nauda tērēta skaņu un gaismas pults, kā arī aptumšojošās žalūzijas iegādei.

Tomēr vēl nopietnākas investīcijas nepieciešamas, lai palielinātu personāla algas, kas vidēji teātra darbiniekiem ir valstī noteiktās minimālās mēnešalgas apmērā.

Vēl Vīksna piebilda, ka Leļļu teātris nākotnē cer uz atsevišķu ēku, ko varētu nebūvēt no jauna, bet izmantot kādu no pašvaldības īpašumā esošām ēkām.

Vīksna Liepājas Leļļu teātri vada kopš šā gada 9.maija un amatā stājās pēc piedalīšanās konkursā, kurā uz teātra direktora amatu pretendēja pieci kandidāti.

Jauns SIA "Liepājas Leļļu teātris" vadītājs bija nepieciešams, jo līdzšinējam direktoram Rihardam Beltem beidzās pilnvaru termiņš un, ņemot vērā to, ka Beltem nebija iegūta amata pienākumu veikšanai nepieciešamā augstākā izglītība, sadarbību nebija iespējams turpināt. Belte Liepājas Leļļu teātrī darbojies kopš tā pirmsākumiem - 1989.gada.

Šīs nedēļas nogalē Liepājā notiks desmitais ielu teātru festivāls, ko organizē Liepājas Leļļu teātris. Festivālā piedalīsies teātri no desmit valstīm.