15.novembrī pulksten 17.30 K. Ukstiņa ielā 7/9 Liepājas muzejs sadarbībā ar Liepājas virtuālo kino muzeju rīko kino pēcpusdienu "Mūsu dziesmas ir vairogi seni...".

Pēcpusdiena veltīta Liepājas estrādes mūzikas vēsturei.

Pasākumā piedalīsies daudzi agrāk un arī tagad pazīstami Liepājas mūziķi un estrādes dziedātāji – Valdis Skujiņš, Verners Bokums, Anita un Pauls Bērzi, Juris Pavītols, Jēkabs Ozoliņš, Ainārs Virga, Gina Sveile (Burkēvice), Olga Blauzde, Zdzislavs Romanovskis u. c.

Mūziķi dalīsies atmiņās, runās par piedzīvoto aizvadītajos Liepājas estrādes, tā sauktajos, ziedu laikos, kad padomju varas apstākļos ļoti daudz ko nedrīkstēja teikt, bet ar dziesmu tekstiem, mūziku un tās radīto emociju spēku tika pateiktas mūsu tautas ilgas un cerības.

Daudzi mūziķi, kuru vārdus šodien labi pazīst visā Latvijā, savus pirmos soļus mūzikā ir spēruši uz Liepājas skatuvēm, kuras šodien vai nu vairs nav, vai  stāv klusas, noputējušas un aizmirstas.

Liepāja un liepājnieki savu kultūras vēsturi neaizmirst. Lai pakavētos atmiņās un parunātu par vakardienu, kas bija sākums šodienai – aicinām visus interesentus uz kino pēcpusdienu "Mūsu dziesmas ir vairogi seni...". Ieeja sarīkojumā bez maksas.