26.jūlija svētdienā pulksten 17 Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē turpinās koncertcikls "Mūzika dievnamam". Ērģelniece Jolanta Barinska un vijolniece Nataļja Grigoroviča-Skarbinika savai programmai devušas nosaukumu "Mūzikas spārniem".

Tā ietvers mūziku, kas pārlidos pāri dažādiem laikmetiem – no Antonio Vivaldi līdz Emīlam Dārziņam. Koncertā skanēs pazīstmais A.Vivaldi darbs – koncerts Pavasaris no cikla Gadalaiki, S.Rahmaņinova Vokalīze, Emīla Dārziņa Melanholiskais valsis un citi klausītāju iemīļoti skaņdarbi.

Jolanta Barinska 2009. gadā ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mūzikas akadēmijā profesores Larisas Bulavas ērģeļspēles klasē. Studējusi Enschedes konservatorijā pie Gija van Shonhovena, kā arī vairākās meistarklasēs. Austrijas F.Šmidta konkursa (2006) diplomante. Rīgas Romas katoļu Sv. Antona baznīcas ērģelniece. Koncertējusi Vācijā, Austrijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Polijā, Ukrainā, Izraēlā, kā arī Latvijas baznīcās.

Nataļja Grigoroviča-Skarbinika ieguvusi bakalaura grādu vijoļspēlē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, docenta Jāņa Bulava klasē. Šobrīd studē Beļģijā pie Koena Ren. Meistarībā papildinājusies pie atzīstamiem mācībspēkiem: Anetes Zvaigznes (Lübeck Music Hochschule), Marijas Egelhofas (Vācija), Kristofa Bosuā (Francija), Annas Podhajskas (Polija) un Helenas Bruneres (Lielbritānija). Nataļja Grigoroviča–Skarbinika koncertējusi kopā ar dažādiem māksliniekiem Latvijā un Vācijā, kā arī piedalījusies dažādos ierakstos, improvizācijas projektos un festivālos.