Svētdien, 20. augustā pulksten 17 Liepājas ērģeļmūzikas vasara izskanēs ar franču ērģelnieka Pjēra Zevorta solo koncertu. Liepājnieki Pjēra Zevorta ērģeļspēli dzirdējuši jau 2015. gadā, kaut arī tā nebija viņa pirmā viesošanās Latvijā. 2012. gadā Zevorts ar franču mūzikas programmu uzstājās Rīgas Domā, portālu informēja koncertcikla producents Gundars Venens.

Viņa franču ērģeļmūzikas smalkā interpretācija spēj klausītājus pārliecināt, ka franču romantiskā mūzika viskrāšņāk skan tieši uz Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles instrumenta.

Pjērs Zevorts ir skaistās Francijas viduslaiku pilsētas gotiskās katedrāldes Saint-Germain-l’Auxerrois titulērģelnieks. Viņš absolvējis  Ramo konservatoriju un Sorbonnas universitāti. Ērģeļspēles meistarību papildinājis pie tādiem Francijas grandiem kā Andrē Isoira un Žana Galarda. Ērģelniekam ir Parīzes "Schola Cantorum" goda diploms, bet Bordo starptautiskajā ērģeļmūzikas festivālā iegūta otrā godalga.

20. augusta Liepājas koncertā Zevorts programmā iekļāvis franču ērģeļmūzikas pērles - Vjerna, Turnemīra, Gilmāna, Košero mūziku.