Sākoties Igo jubilejas mēnesim (29.jūnijā dziedātājs svin 60 gadu jubileju), dziedātājs laiž klajā jaunu dziesmu "Laiks". Skaņdarba mūzikas autors ir komponists Jānis Strazds, bet vārdus sarakstījis pats Igo. Dziesmas vēstījums ir kodolīgi izteikts tās piedziedājumā: "Laiks reiz būs vienīgais, kas tev piederējis pa īstam." Dziesmas pirmatskaņojums Latvijas radiostacijās notika 1.jūnijā, un tā skanēs arī dziedātāja jubilejas koncerttūrē, kas sāksies šā mēneša beigās.

Dziesmas komponists Jānis Strazds saka: "Igo pirms daudziem gadiem bija uzrakstījis nelielu prozas darbu – eseju par laiku. Man ļoti patika šīs esejas vēstījums, tāpēc aicināju viņu, ņemot par pamatu šo eseju, uzrakstīt vārdus mūsu topošajai dziesmai. Un tas izdevās – manuprāt, trāpīgāk pateikt par šo tēmu nav iespējams."

Dziesmas ierakstā kopā ar Igo piedalījušies Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Aivars Meijers (basģitāra), Armands Alksnis (elektriskās ģitāras), Kristens Kupčs (akustiskā ģitāra), Ainis Zavackis (sitaminstrumenti), kā arī papildus vokālu iedziedājušas Zane Biķe un Sabīne Žuga. Dziesma ierakstīta studijā "Jump Sound", skaņu režisors – Edgars Skrāģis. Teksta video veidoja Kārlis Volkovskis.

Igo jubilejas koncerts Liepājas koncertdārzā "Pūt vējiņi" notiks 29.jūnijā pulksten 19.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā.