Domes 2.stāva vestibilā atklāta foto izstāde "Liepājas piezīmes" un būs apskatāmas 20 fotogrāfijas, kas tapušas ikgadējā fotogrāfu salidojumā Liepājā.

"Liepāja ir ne tikai vēju pilsēta, bet arī pilsēta, kurā ik gadu ziemā satiekas fotogrāfi no tuvākas un tālākas apkaimes," norāda izstādes līdzorganizatore Līga Tetere.
Tradīcija par Liepājas fotografēšanu aizsākās 2010.gadā, kad tuvojās "Liepājas metalurga" rekonstrukcija un vēsturiskā Martena ceha slēgšana. Šis vēsturiskais notikums lika sasparoties Liepājas fotodraugiem un noorganizēt pirmo fotogrāfu salidojumu, kuru organizēja Līga Tetere un Mārtiņš Roze, informē domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

2011.gadā fotodraugi iemūžināja Maestro Raimonda Paula jubilejas koncerta ģenerālmēģinājumu, kura laikā tika dokumentēta fantastiskā darba atmosfēra Maestro un izcilo Liepājas mūziķu sadarbībā.

2012.gadā salidojuma galvenā tēma bija Liepājas Teātris no noliktavas līdz skatuvei, no dekorāciju telpas līdz skatītāju zālei. Savukārt 2013.gadā iemūžināja Liepājas pilsētvidi un arhitektūru. Foto etīdes palīdzēja veidot modeles, kas bija tērptas atbilstoši stilam un gadsimtam.

Izstāde "Liepājas piezīmes" būs skatāma  katru darba dienu no pulksten 8.30 – 17 līdz 22.maijam.