Ceturtdien, 8.jūnijā, pulksten 17 Liepājas muzejā atklās Jāņa Judina personālizstādi "Ar krāsām pie dabas", kur būs skatāma pēdējo trīs gadu laikā tapušo gleznu atlase.

Mākslinieks savos darbos raksturo Liepāju un tās tuvākos novadus, ciemus un vietas, dažādos gadalaikos un noskaņās. Ainavu gleznojumus papildinās arī klusās dabas un ziedu kompozīcijas, informē muzejpedagoģe Zane Goldmane.

Jāņa Judina  aicinājums ir iemūžināt gleznās Latvijas dabu, visos tās gadalaikos. Mākslinieks ar krāsu kasti un saviem gleznošanas piederumiem dodas dabā, un dažu stundu laikā izraudzīto motīvu  iemūžina uz audekla vai kartona.

Jānis Judins ir dzimis 1987.gada 29.aprīlī Liepājā. 2007.gadā absolvējis Liepājas mākslas vidusskolu, koka izstrādājuma dizaina nodaļu. Pēc mākslas skolas beigšanas patstāvīgi studējis zīmēšanu un gleznošanu kā  autodidakts. Izstādēs piedalās kopš 2011. gada.

No 2013.gada piedalās Ingas un Aivara Kleinu rīkotajos Liepājas plenēros. No 2015.gada  pasniedz zīmēšanas un gleznošanas nodarbības Nīcas novada domē pieaugušo izglītības centrā.

Jāņa Judina personālizstāde "Ar krāsām pie dabas"Liepājas muzejā būs apskatāma līdz 2.jūlijam. Ieeja bez maksas.