Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) trešdien, 16. novembrī, pulksten 18 aicina interesentus uz tiešsaistes nodarbību – praktikumu "RaRuRo jeb Radošais rudens rokenrols".

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) vadītāja, pasniedzēja Linda Zulmane, kopā ar PPLA dalībnieci, rakstnieci Gunitu Lagzdiņu, analizēs akadēmijas dalībnieku radošos darbus, kas tapuši aizvadītajā vasarā. Atgādinām, ka bija jāiesūta vai nu prozas darbs, vai dzejoļu cikls par autora paša izvēlētu tēmu. Tika saņemti teju 20 radošie darbi. Ja vienas nodarbības laikā neizdosies izrunāt par visiem tekstiem, darbs noteikti tiks turpināts kādā no nākamajām PPLA nodarbībām.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Reizi mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis.


Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.


Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook".