Piektdien, 25.maijā, pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības nama kamerzālē viesosies franču rakstnieks un žurnālists Žans Pols Kofmans.

Žans Pols Kofmans Latvijā pazīstams kā grāmatas „Kurzeme... francūža acīm” autors. Tā ir grāmata, kas jau labu laiku arī Liepājas bibliotēkās kļuvusi par pieprasītu lasāmvielu, pēc kuras pat jāstāv rindā.

Grāmatā Kofmans iepazīstina ar savu savdabīgo Kurzemes redzējumu, kas latviešu lasītājiem piedāvā retu iespēju ieraudzīt sevi no malas, pasmieties par savām ērmībām, un rosina lepoties ar savu vēsturi un identitāti.

Žans Pols Kofmans ir franču rakstnieks un žurnālists, strādājis raidstacijā „Radio France International” un laikrakstā „Matin de Paris”. 1984. gadā, kad Kofmans Beirutā rakstīja reportāžu par pilsoņu karu, viņu nolaupīja islāma džihāda kaujinieki un trīs gadus turēja gūstā. Ž.P.Kofmans ir daudzkārt godalgots vairāku bestselleru „Voyage to Desolation Island”, „The Dark Room at Longwood”, „Wrestling with the Angel” autors.

Tikšanos ar rakstnieku, kā arī tulkotāju rīko organizācija "Via Cultura" sadarbībā ar Francijas Kultūras centru un žurnālu „Liepājas Vēstules”.

Pasākumu ar saviem priekšnesumiem krāšņos Liepājas mūziķi. Tajā piedalīsies arī grāmatas tulkotāja Astrīda Skrabāne.

Ierašanās bez maksas, taču vēlams savu dalību apstiprināt, iepriekš piezvanot pa tālruni 63422366.