Liepājas tiesa šodien izskatīja civillietu, kurā liepājniece Jūlija Semjonova no Liepājas Reģionālās slimnīcas prasa piedzīt 30 000 latu lielu kaitējuma atlīdzību.

Par to aģentūru LETA informēja Liepājas tiesas tiesneša palīdze Inta Kurpa.

Sieviete uzskata, ka viņas 14 gadus vecais dēls laikus nav saņēmis medicīnisko palīdzību, tādēļ viņam radušās nopietnas veselības problēmas.

Liepājas tiesas nolēmums šajā civillietā tiks pasludināts 17.janvārī plkst.14.

Kā aģentūru LETA informēja juriste Karīna Džeriņa, kura tiesā pārstāv Liepājas Reģionālās slimnīcas intereses, slimnīca šo prasību neatzīst.

Zēns nonācis slimnīcā pēc kritiena no mini motocikla, iepriekš ziņoja laikraksts "Kurzemes Vārds". Zēns esot izmeklēts, un vecāki saņēmuši no ārsta mierinājumu, ka nopietnu bojājumu nav, tikai neliela hematoma uz vienas nieres. Viņš ievietots slimnīcā novērošanai. Tajā pašā dienā situācija pasliktinājusies. Pie viņa atnācis tas pats ārsts stažieris kopā ar vēl vienu kolēģi - rezidentu - un atkal zēnu aizvedis uz izmeklēšanu.

Kad izmeklējumi bijuši veikti, viens no ārstiem atkal iznācis pie mātes un sacījis, ka jāparaksta piekrišana operācijai. Tad arī zēna māte uzzinājusi, ka dēlam plīsusi niere. Pēc operācijas ārsts pateicis mātei, ka tā ir izdevusies veiksmīgi, taču zēns zaudējis daudz asiņu. Viņš ievietots Reanimācijas nodaļā, taču nākamajā dienā atklājušās problēmas plaušās, tāpēc Reanimācijas nodaļas ārsts uzskatījis par pareizāku turpmākai ārstēšanai zēnu nogādāt Rīgā, Bērnu klīniskajā slimnīcā.