Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28.oktobra pulksten 6.30 līdz 29.oktobra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu,  divus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Vakar pulksten 12.35 VUGD saņēma izsaukumu Liepājā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija dzirdams dūmu detektora skaņas signāls. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka piededzis uz plīts bez uzraudzības atstāts ēdiens. Ugunsgrēkā izglābts cilvēks, kas tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 13.13 darbi notikuma vietā pabeigti.

VUGD aicina iedzīvotājus parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību, palīdzot viņiem mājokļos uzstādīt dūmu detektorus –  konstatējot telpā izveidojušos sadūmojumu, dūmu detektors ar skaļas skaņas signālu savlaicīgi brīdinās par ugunsgrēku un to varēs pamanīt tā izcelšanās sākumposmā, kā tas bija arī šajā notikumā!

Pulksten 4.05 saņemts izsaukums uz Alejas ielu Liepājā, kur dega garāža 25 kvadrātmetru platībā. Notikumā nosargāta blakus esošā garāža. Pulksten 6.46 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 38 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.