Ceturtdien, 25.novembrī, ap pulksten 20.40 Liepājā, Jūras ielā tika fiksēta automašīna "BMW", kuras vadītājs pārvietojās virzienā no Radio ielas puses uz Lielās ielas pusi un veicot nogriešanās manevru pa kreisi uz Tramvaja tiltu, radot apzinātu sāsnslīdi, vietā, kur notiek ceļu satiksme un tiek apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, kas izpaužas kā agresīvā braukšana, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kuri saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Valsts policija atgādina, ka nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām sekām. Valsts policija aicina nebūt pārgalvīgiem, ievērot savstarpējo cieņu un sapratni uz ceļa, un neapdraudēt sevi un apkārtējos.