Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.aprīļa pulksten 6.30 līdz 2.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Vakar pulksten 10.31 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Liepājā, kur no daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļa loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka piecstāvu mājas dzīvoklī deg automātiskā veļas mašīna puskvadrātmetra platībā, kā rezultātā izveidojies sadūmojums. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglābta trīs cilvēkus un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 11.21 ugunsgrēks tika likvidēts.
 
Vēl vakar pulksten 22.31 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Uliha ielu Liepājā, kur no divstāvu dzīvojamas ēkas nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg griestu pārsegums un nepareizi izbūvēta apkures iekārta 1m2 platībā. Pulksten 23.12 ugunsgrēks likvidēts.
 
Kopumā visā Latvijā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.aprīļa pulksten 6.30 līdz 2.aprīļa pulksten 6.30, VUGD saņēma 44 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem 10 bija kūlas ugunsgrēki, 13 uz glābšanas darbiem, bet 4 no izsaukumiem bija maldinājumi.