Valsts policija (VP) ceturtdien tramvajā Liepājā aizturējusi vairākas, iespējams, ar narkotiku izplatīšanu saistītas personas. VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova aģentūrai LETA apstiprināja, ka, apturot tramvaju, transportlīdzeklī aizturētas vairākas personas.

Plašāku informāciju par aizturēšanu policija varētu sniegt nākamnedēļ.

Laikraksts "Kurzemes Vārds" vēsta, ka Peldu un Krišjāņa Valdemāra ielas krustojumā ap pulksten 18 policisti apturējuši tramvaju un aizturējuši vairākas personas.

Liepājnieks Aldis, kurš tobrīd atradies tramvajā, laikrakstam pastāstījis, ka bruņojušies policisti maskās sabiedrisko transportu apturējuši un vadītājam lūguši atvērt priekšējās durvis.

"Kopā likumsargi, kas izskatījās pēc specvienības darbiniekiem, aizturējuši četrus cilvēkus - trīs vīriešus un sievieti. Tika uzlikti rokudzelži, un viņus izveda no tramvaja un nogādāja policijas transportlīdzeklī. Atceros, ka aizturētajiem vīriešiem bija divas lielas somas. Tramvajā tobrīd varēja būt ap kādiem 20 līdz 25 pasažieriem," stāstījis Aldis.

Pēc "Kurzemes Vārda" rīcībā esošās neoficiālās informācijas, aizturētās personas saistītas ar narkotiku izplatīšanu un pie tām, iespējams, atradušās arī narkotiskas vielas.