11.jūnijā ap pulksten 15.15, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Kuršu ielas pagalmiem, zālienā guļot kāds cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Vīrietis tika pamodināts un veicot viņa personas datu pārbaudi, noskaidrojās, ka 1968.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

13.jūnijā ap pulksten 1.40 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Aldaru ielā divas personas ar lukturiem staigājot gar šķūnīšiem un kaut ko meklējot. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanītas abas aprakstam atbilstošās personas, kuras, pamanot Pašvaldības policijas darbiniekus, sāka mukt. Viens no vīriešiem tika notverts.

Pie 1988.gadā dzimušā vīrieša atradās mugursoma ar dažādām mantām, kā arī kabatās atradās divi mobilie tālruņi, nazis un skrūvgriezis, bet rokās viņš turēja pastmarkas, dažādus papīrus un bojātu slēdzeni. Uz aizdomu pamata, ka vīrietis ir uzlauzis un apzadzis minētos šķūnīšus, viņš tika nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.