Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 18. augusta pulksten 6.30 līdz 19.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Pulksten 16.34 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ģenerāļa Baloža ielu Liepājā, kur no kravas automašīnas degvielas bākas notika noplūde. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no automašīnas ir noplūdusi degviela apmēram 50 m2 platībā un noplūde turpinās. Ar absorbentu tika noklāta noplūdusī degviela, lai to savāktu, bet atlikusī degviela tika savākta speciālos traukos, jo noplūdi apturēt nebija iespējams. Ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza pulksten 20.31.  

Vakarpusē Oskara Kalpaka ielā Liepājā vienstāva ražošanas ēkā dega ražošanas produkti 21 m2 platībā.

Ap desmitiem vakarā Brīvostas ielā Liepājā dega ogļu kaudze 33 m2 platībā.

Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 67 izsaukumus – 26 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā uz vienu meža ugunsgrēku, 26 uz glābšanas darbiem, bet vēl 15 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.