Liepājas tiesas tiesnese Lolita Laure 5.janvārī ierosinājusi lietu par šoferu darba algas piedziņu, pieņemot arī lēmumu par prasības nodrošinājumu.

Kā portālu informēja Liepājas tiesā, tiesnese Lolita Laure, pamatojoties uz saņemto prasības pieteikumu, 5.janvārī ierosinājusi lietu par šoferu darba algas piedziņu, pieņemot arī lēmumu par prasības nodrošinājumu, respektīvi, tiesa apķīlājusi SIA „Centrdomnaremont” skaidrās naudas līdzekļus, kā arī kustamo mantu.

Kā jau rakstījām, Liepājas tiesā 29.decembrī saņemts prasības pieteikums pret Liepājas domes deputātam Sergejam Dikterjovam daļēji piederošās SIA „Centrdomnaremont” par divu gadu garumā neizmaksātās darba algas un piemaksas par virsstundu darbu apmaksu.

Prasību astoņu SIA „Centrdomnaremont” šoferu vārdā tiesā iesniegusi advokāte Irēna Kibelko. Kopīgā summa, ko vēlas atgūt šoferi, ir vairāk nekā 40 000 latu, portālam sacīja Kibelko.

Prasības iesniedzējiem jāgaida, kad tiks nozīmēta tiesas sēde, bet SIA „Centrdomnaremont” trīsdesmit dienu laikā jāiesniedz tiesai paskaidrojums šajā lietā, portālu informēja tiesas priekšsēdētāja palīdze Inta Kurpa.