Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 1. jūlija plkst. 6.30 līdz 4. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem un vēl deviņi izsaukumi bija maldinājums.

Piektdien pēc ceļu satiksmes negadījuma Lauku un Zirņu ielas krustojumā Liepājā ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca uz ceļa braucamās daļas izlijušu eļļu un sakārtoja brauktuvi.

Sestdien no rīta Jaunajā ielā Liepājā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušus kokus un atbrīvoja brauktuvi. Vītolu ielā Liepājā ugunsdzēsēji glābēji demontēja lampu, kas karājās virs brauktuves.

Naktī uz svētdienu Namdaru ielā Liepājā vilciena vagonā dega saulespuķu sēklu atliekas 30 m2 platībā.

Savukārt, naktī uz pirmdienu Atmodas bulvārī Liepājā piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens.

Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 163 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu, 86 uz glābšanas darbiem, bet 41 izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.