Aizvadītajā nedēļā, 8.maijā Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, Zirņu ielā, kādā adresē ir nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība uzlauzt durvis, jo aiz tām dzīvoklī atrodas persona bezpalīdzības stāvoklī. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa darbinieki ieradās adresē, kur operatīvajiem dienestiem durvis atvēra vesels cilvēks, kuram palīdzība nebija nepieciešama, līdz ar to izsaukumam nav bijis pamata.
 
Tika noskaidrota zvana veicēja. Viņa pati nedzīvo minētajā adresē, un tika sastapta netālu no tās. Konstatēts, ka sieviete, būdama alkohola reibumā, veikusi zvanu operatīvajiem dienestiem, ko pati arī atzīst. Sievietes izelpā konstatētas 3,27 promiles alkohola.
 
Viņa jau iepriekš vairākkārt ir nonākusi policijas redzeslokā un par šo pārkāpumu viņai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu, uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 140 eiro.

Materiāls pēc piekritības tiks nosūtīts Liepājas pilsētas domes administratīvajai komisijai lēmuma pieņemšanai, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.