8.septembrī ap pulksten 19.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Jaunā ostmalā atrodoties sieviete reibuma stāvoklī un pie viņas ir mazs bērns. Ierodoties notikuma vietā, tika sabiedriskā transporta pieturvietā tika ievērota sieviete ar mazu bērnu ratiņos, kura atbilda iereibušās sievietes aprakstam. 1986.gadā dzimusī sieviete bija acīmredzamā alkohola reibumā. Veicot alkohola koncentrācijas noteikšanu izelpotajā gaisā, tika fiksēts, ka sievietes izelpā alkohola koncentrācija ir virs 3 promilēm, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Tā kā sieviete stiprā reibuma dēļ nespēj parūpēties par savu bērnu, abi tika nogādāti pie sievietes mātes, kura uzņēmās atbildību par bērna uzraudzību savā dzīvesvietā. Pret 1986.gadā dzimušo iereibušo bērna māti uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc Bērnu tiesību aizsardzības likuma, par kura pārkāpšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz četrdesmit divām naudas soda vienībām (līdz 210 eiro).

8.septembrī ap pulksten 23.35 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka divas personas, degvielas uzpildes stacijā Esperanto ielā, esot paņēmušas preces un par tām nav norēķinājušās. Apsekojot tuvāko apkārtni, aprakstam atbilstošās personas tika pamanītas Raiņa parkā. Pie personām atradās preces, kuras tika nozagtas no degvielas uzpildes stacijas. 1998.un 2000.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.