Vakar Latvijā reģistrēts 91 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā viens un cieta 11 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar neilgi pēc plkst.8 policija saņēma informāciju, ka Dienvidkurzemes novada Dunikas pagastā no ceļa nobraukusi un apgāzusies automašīna "Volkswagen". Negadījumā gāja bojā automašīnas vadītājs. Policija vēl skaidro precīzus notikušā apstākļus. Kopumā policija vakar noformējusi 370 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Savukārt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē, ka 24.oktobrī ap pulksten 23.30 policija Liepājā, Jūras ielā apturēja transportlīdzekli “Mitsubishi”, kuram nepamatoti bija iedegti pakaļējie miglas lukturi. Likumsargi konstatēja, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Tāpat tika veikta alkohola pārbaude vīrieša izelpā un konstatēts, ka vīrietis atradies 1,48 promiļu reibumā.

Valsts policijā uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām, kā arī administratīvā pārkāpuma process par to noteikumu pārkāpšanu, kuri paredz gadījumus, kad atļauts iedegt pakaļējos miglas lukturus vai priekšējos miglas lukturus kopā ar tālās gaismas lukturiem, braucot diennakts tumšajā laikā.