Portāls ir liepāja.lv pirmdien, 19. aprīlī, saņēma pilsētas centrā izvietota plakāta jeb vides objekta fotoattēlu. Aculiecinieks sprieda, ka nepārprotamais aicinājums, kas izteikts necenzētā (rupjā) formā, varētu būt saistīts ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.


Kā informēja attēla sūtītājs, plakāts jeb vides objekts šorīt atradies Jūras ielas malā, netālu no koncertzāles "Lielais dzintars". Plakāts esot bijis noformēts, izmantojot tualetes papīru, un kā atzina aculiecinieks tas bijis "rūpīgi paveikts darbs". Ap pulksten 7 esot ieradusies pašvaldības policija, kas plakātu novākusi.


Kā portālu irliepaja.lv informēja Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Kaspars Vārpiņš, plakātu tik tiešām noņēmuši pašvaldības policijas darbinieki, un iemesls bijis tas, ka plakāta izvietošana nav saskaņota ar pilsētas galveno mākslinieci Agitu Ansuli. Plakāts nodots Komunālās pārvaldes ziņā.


Tā kā nesankcionētā plakāta izgatavotāju neesot iespējams identificēt, nekādas turpmākas darbības pašvaldības policija neplāno.