Kā informē Valsts policija, joprojām nav pabeigta ekspertīze satiksmes negadījumam 13.janvārī, kad Raiņa ielā maršruta autobuss uzbrauca sirmgalvim.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova: "Mēs saņēmām nozīmēto autotehniskās ekspertīzes slēdzienu, taču esam nozīmējuši papildus ekspertīzi, kurā tiks veikta apskate ceļu posmam no pēdējās autobusa pieturvietas līdz uzbraukuma vietai. Šāds lēmums tika pieņemts arī pēc sarunas ar prokuroru. lai noskaidrotu visus apstākļus un izslēgtu varbūtības.
Ir saprotama iedzīvotāju vēlme uzzināt to, kā uz priekšu virzās izmeklēšana, taču ir jāsaprot, ka šādu pieprasījumu pēc ekspertīzēm ir daudz, to apjoms ir liels. Ekspertīzes tiek veiktas Rīgā, tās neveic Valsts policija, bet gan cita kompetenta iestāde - Valsts tiesu ekspertīžu birojs."

Šī avārija izsauca lielu rezonansi sabiedrībā. Tika arī publiskots video, kurā redzams, ka "Liepājas autobusu parka" šoferis bremzējis ļoti vēlu un pēc tam nav sniedzis cietušajām palīdzību, izraisot pasažieru sašutumu.