Trešdien, 14.jūlijā, ap pulksten 20.45 Valsts policijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka Liepājā, Ezerkrasta mikrorajonā kādā daudzdzīvokļu nama dzīvokli sievietei ir nodarīti miesas bojājumi. Notikuma vietā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki konstatēja sievietes nāvi.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas uz aizdomu pamata par miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies sievietes nāve, aizturēja viņas dēlu, kurš notikuma vietā atradies alkohola reibumā. Šobrīd Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiks skaidroti notikušā apstākļi un nāves iemesls, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl 14.jūlijā ap pulksten 13 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Pērkones ielā uz veloceliņa ir notikusi divu velosipēdistu sadursme. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,01 promiļu reibumā, neizvēlējās drošu braukšanas intervālu, kā rezultātā notika sadursme ar pretim braucošo velosipēdu. Negadījumā cieta pats velosipēda vadītājs, kurš izraisīja sadursmi. Viņš tika nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Savukārt pulksten 18 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Mirdzas Ķempes un Ganību ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu "Volkswagen" Liepājā, Ganību ielā virzienā no Dunikas ielas uz Mirdzas Ķempes ielas pusi un neizvēlējas drošu braukšanas distanci starp priekšā braucošo motociklu "Harley Davidson", kā rezultātā notika sadursme un trieciena inerces spēka vadīts motocikls iebrauca gājēju aizsargbarjerās. Negadījuma cietis motocikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.