Ceturtdien, 16.novembrī, ap pulksten 9.30 Valsts policijas amatpersonas Brīvības ielā fiksēja transportlīdzekli "Volkswagen", kura vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 50 km stundā, vadīja auto ar ātrumu 104 km stundā, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 54 km stundā, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Pret transportlīdzekļa vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par šādu pārkāpumu tiek piemērots naudas sods un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Savukārt ap pulksten 15 Valsts policijas amatpersonas, patrulējot Krūmu ielā, fiksēja pārkāpumu. Transportlīdzekļa "Opel" vadītājs nedeva ceļu velosipēdistam, kurš šķērsoja gājēju pāreju. Valsts policijas darbinieki pieņēma lēmumu transportlīdzekli apturēt, un konstatēja, ka tā vadītājs atrodas alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, izrādījies, ka viņš atrodas 0,97 promiļu reibumā.

Pret automašīnas "Opel" vadītāju uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Par ceļa nedošanu un par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā piemēro naudas sodu un atņem transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz vienu gadu.