Vakar ap pulksten 17.30 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Brīvības ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu "Audi" Liepājā pa Dzelzceļnieku ielu uz Brīvības ielas pusi un iebraucot Brīvības ielas krustojumā, uzbrauca šķērslim – ielas norobežojošai barjerai, to bojājot. Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,68 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par ceļu satiksmes negadījumu un par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, piemēro naudas sodu no 1200 līdz 2000 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem

Valsts policija atgādina, ka transportlīdzekļa vadīšana alkohola reibumā nav pieļaujama un tā apdraud gan savu, gan apkārtējo veselību un dzīvību, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.