6.janvārī pirms pulksten 17 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "BMW" Liepājā pa Ģenerāļa Baloža ielu virzienā no Nākotnes ielas puses uz Mežmalas ielas pusi neizvēlējās ceļu satiksmei drošu braukšanas ātrumu, kā arī neņēma vērā ceļa meteoroloģiskos apstākļus (apledojums) un pie ceļā izveidojušies apstākļiem, proti, priekšā esošā automašīna apstājās, "BMW" bremzējot netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar pretī braucošo transportlīdzekli "Volkswagen", kuru vadīja sieviete.

Negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl 6.janvārī, ap pulksten 8.20, Liepājā, Ganību ielā apturēts automašīnas "Mercedes-Benz" vadītājs, kurš sēdies pie stūres, būdams 1,61 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.