Svētdien, 12.martā, ap pulksten 19.30 Kārļa Zāles laukumā 38 gadus vecs vīrietis no veikala nozaga mobilo telefonu 400 eiro vērtībā, portālu informē Valsts policija.

Bēgot ar zagto preci no veikala, vīrietis ieskrēja automātiskajās durvīs, kā rezultātā izbira durvju stikls. Policijā par notikušo ir ierosināts kriminālprocess par zādzību un vīrietis ir aizturēts. Par šādu noziegumu soda  ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Tajā pašā dienā ap pulksten 2 Klaipēdas un Uliha ielas krustojumā pie policijas darbiniekiem vērsās kāds vīrietis, paskaidrojot, ka Krišjāņa Valdemāra ielā divas personas viņam nodarīja miesas bojājumus un nolaupīja mantas – telefonu un naudas maku. Apsekojot apkārtni, tika aizturēti divi 15 un 17 gadus veci jaunieši. Nolaupītās mantas ir daļēji atgūtas un Valsts policijā par notikušo ir ierosināts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Vēl 12.martā ap pulksten 4.30 Baznīcas ielā 19 gadus vecam jaunietim pie bāra ārdurvīm vairāki nepazīstami jaunieši nodarīja miesas bojājumus. Policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Savukārt 10.martā ap pulksten 19.30 Zemnieku ielas veikalā 15 gadīgs jaunietis mēģināja no veikala iznest preci, par to nesamaksājot aptuveni 15 eiro. Prece atgūta un atdota veikalam.

10.martā ap pulksten 23.30 Baseina ielā kāds vīrietis konstatēja, ka, atlaužot durvju slēdzeni, ir iekļūts dzīvoklī un nozagts portatīvais dators. Valsts policijā par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

11.martā desmit minūtes pēc pusnakts Studentu rotas ielā pie 1986.gadā dzimuša vīrieša tika atrasts un izņemts polimēra maisiņš ar baltas krāsas pulverveidīgu vielu. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība, informė VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.