10. septembrī 21.30 Uliha un Robežu ielas krustojumā notika divu automašīnu sadursme, kuras sekas izvērtās visai šausminošas - viena no automašīnām pēc trieciena ielidoja divstāku koka namā un aizdegās.

1992.gadā dzimis vadītājs, ar "Audi" braucot pa Robežu ielu, nedeva ceļu pa Uliha ielu braucošam 4.maršruta mikroautobusam, kas bija bez pasažieriem, jo pēc darba brauca uz mājām. Pēc aculiecinieku stāstītā, abu automašīnu  - maršruta mikroautobusa un vieglās automašīnas "Audi" - vadītāji cietuši pamatīgi, taču spējuši bojātos spēkratus pamest. Mikroautobusa šoferis un viņa līdzbraucējs, kā arī vieglās mašīnas vadītājs nogādāti slimnīcā. Diemžēl vieglā automašīna, kuras vadītājs, visticamāk, arī bija vainojams notikušajā, pēc sadursmes aizdegās. Lai arī piesteigušies cilvēki mēģināja liesmas pašu spēkiem apdzēst , tas neizdevās. Rezultātā sāka degt arī māja.

Par laimi, tieši nelaimes brīdī tuvumā bija vairāki cilvēki, kas izsauca ugunsdzēsējus. Glābēju operatīvā ierašanās paglāba no vēl lielākas traģēdijas. Kas zina, kā viss varēja beigties, ja ne glābēju pašaizliedzīgā rīcība, dzēšot liesmojošo automašīnu un dzīvojamo namu, ko liesmas dažu minūšu laikā pārņēma līdz pat jumtam.

Pēc ugunsgrēka lokalizēšanas notikuma vietā ieradās "Latvenergo" speciālisti, kas nelaimes vietā atslēdza elektronerģiju, savukārt policija pilnībā slēdza satiksmi Uliha ielā posmā no Arnolda ielas līdz Kalēju ielai.

Vairāk par notikušo pēc visu dienestu informācijas apkopošanas.

Aģentūra BNS svētdien par šo notikumu informē šādi: "Liepājā 1992.gadā dzimuša vīrieša vadīts "Audi A6", neievērojot ceļazīmes, Robežu un Uliha ielas krustojumā saskrējās ar 1961.gadā dzimuša vīrieša vadīto "Mercedes Benz Sprinter". Negadījumā cieta "Mercedes" vadītājs un 1965.gadā dzimušais pasažieris, kuri nogādāti slimnīcā, savukārt automašīna "Audi" no trieciena aizdegās."