Vakar ap pulksten 11.45 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Uliha un Robežu ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu "Škoda" pa Uliha ielu un šķērsoja krustojumu ar Robežu ielu brīdī, kad luksoforā dega sarkanais aizliedzošais signāls, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu "Opel". Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Automašīnas "Škoda" vadītājai ir noformēts lēmums par soda piemērošanu. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par braukšanu, ja luksoforā deg aizliedzošais signāls, transportlīdzekļa vadītājam piemēro naudas sodu no 30 līdz 140 eiro, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šajā krustojumā iepriekš notikušas vairākas, arī traģiskas, avārijas. Pēc vienas no tām 2011.gadā pat izcēlās ugunsgrēks blakus esošajā ēkā Uliha 115.


Vēl vakar ap pulksten 13.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Pulvera ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīnas "Nissan" sadursme ar velosipēdistu. Negadījumā cieta velosipēdists, kurā ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policija veica alkohola pārbaudi autovadītāja izelpā un konstatēts, ka jaunietis vadīja automašīnu, būdams 0,31 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo negadījumu ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli.