Portālam kļuvis zināms, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis šodien pēkšņi mainījis plānus un Valmierā paredzēto svētku vietā šodien nolēmis apmeklēt Liepāju.

Iekšlietu ministra darba kārtībā šodien bija Valmieras apmeklējums, kur notiek III Pasaules čempionāts ugunsdzēsības sportā jauniešiem un 37.Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā. Taču jau būdams ceļā uz Valmieru ministrs pēkšņi mainījis plānus un griezis mašīnu uz Liepāju pusi, liecina portālā esošā informācija.

Lai gan Liepājā šodien mobilizēti Iekšlietu ministrijas papildspēki – ap trīs simtiem darbinieku, ziņas par to, ka uz Liepāju devušies agresīvi noskaņoti lietuvieši, lai izrēķinātos ar poļu futbola faniem, likušas mainīt ministra plānus.

Aģentūra LETA ziņo, ka pa ceļam uz Latviju Lietuvas pilsētā Palangā tikuši aizturēti 13 Polijas huligāni. Cauri Lietuvai uz Latviju devušies aptuveni 1500 poļu līdzjutēju, no kuriem aptuveni 300 klasificējami kā futbola huligāni. Sadarbojoties ar kolēģiem Latvijā, uz Lietuvas un Latvijas robežas konfiscēta virkne aizliegtu priekšmetu, ieskaitot nažus.