Sestdienas vakarā Liepājas 1.rokkafejnīcā populārā grupa "Willow Farm" prezentēja savu pirmo albumu kompaktdiska formātā "Tev par to nekas nav jāzin'"


"Tev par to nekas nav jāzin" ir pirmais grupas dziesmu albums CD formātā grupas 17 gadu pastāvēšanas vēsturē.

Albumā apkopotas 11 dziesmas, kurām mūziku rakstījis grupas vokālists un ģitārists Emīls Dreiblats, bet tekstu autors ir gan Dreiblats, gan arī Ingus Bērziņš. Albuma ierakstā papildus grupas "Willow Farm" dalībniekiem Emīlam Dreiblatam, Aleksandram Krasavinam un Uldim Nolmanim piedalījās arī Matīss Pavītols, Oleksijs Demčenko, Egils Mežs un Normunds Kalniņš.

"Willow Farm" mūziķi albuma iznākšanu koncertā svinēja divās daļās - vispirms tika nospēlēts jaunā albuma materiāls, bet turpinājumā skanēja spilgtākie muzikālie mirkļi no grupas agrāko gadu daiļrades.

"No sākuma līdz beigām nospēlēt jauno materiālu ir liels izaicinājums arī mums pašiem. Liela daļa no dziesmām tapusi studijā un nekad dzīvajā nav spēlēta. Gandrīz vai sanāk tā, ka pašiem jāmācās savas dziesmas no jauna," aģentūrai LETA atklāja Dreiblats.

"Willow Farm" ar šādu nosaukumu pirmo reizi uzstājās 1994.gadā. Grupas dibinātājs ir Dreiblats, taču savas darbības laikā grupa piedzīvojusi daudzas sastāva maiņas.

Jaunā dziesmu albuma prezentācijas koncertā uzstājās arī grupa "Nasty Smile" un "Tumsa".