Pludmales kafejnīca ""Red Sun Buffet" " apmeklētājus aicina uz "Vasaras saulrietu koncertu ciklu Liepājas pludmalē".

19.augustā saulrietā uzstāsies "Saxo White" – duets apvieno melodisku elektronisko un eksperimentālo mūziku ar klasiskām saksofona skaņām kopā radot alternatīvu skanējumu.

20.augustā uzstāsies Rustams Bagirovs un Ieva Avotiņa. Ieva savā skatuves vārdā Oceanoflove jau ir atklājusi savu galveno dzīves misiju. Studējusi vokālu Barselonā, Taller de Músics. Viņas repertuāra saturā visbiežāk dominē džeza, mūzikas elementi. Lai gan pēdējā laikā pievērsusies RnB, Soul mūzikai, viņa sevi neierāmē konkrētā mūzikas žanrā. Kādreizējās grupas ‘’Magone’’ soliste.

Rustams Bagirovs Absolvējis akordeona klases džeza un populārās mūzikas konservatoriju Arnemā un latīņu mūzikas katedru maģistratūrā Roterdamā (Nīderlandē).

Koncertu sākums pulksten 20. Ieeja bez maksas.

Piektdienas vakarā pulksten 23 Liepājas pludmales "bufetē" gaidīs visus uz "Summer beach party " ar dj Cruncher. Sestdien norisināsies ''Malibu Beach Party'' ar vienu no Ritma Institūta pasniedzējiem DJ Alex O, kurš Latvijā ir pazīstams kā talantīgs skreča dīdžējs un ieguvis arī augstas vietas dīdžeju čempionātos.