Liepājā pirmais bārs uz kuģa "Red Monkey Liepāja" šonedēļ noslēdz vasaras kultūras un izklaides programmu, aicinot uz pasākumu ciklu "Rock the Boat", kas no 31. augusta līdz 3. septembrim norisināsies Vecās Ostmalas 53 pagalmā. Pasākuma ciklā apmeklētājus priecēs dzīvā mūzika, vairāku dīdžeju seti, kā arī apmeklētāju iemīļotais džeza ritmu pasākums "Thursday Groove & Jazz".


Pasākumu laiks katru dienu nemainīgs – pulksten 20.


No trešdienas līdz sestdienai uz Vecās Ostmalas 53 pagalma skatuves kāps regeja grupa "Pirate Boing" no Urugvajas, grupa "Gentle Ropes" no Ukrainas un grupa "Big Passport", kurā apvienojušies mūziķi no Latvijas un Itālijas. Tostarp pie dīdžeja pults sēdīsies DJ Švāns, DJ Kirha, DJ Enkurs un DJ Sēne. Ceturtdienā kā ierasts pagalmā skanēs grūva un džeza notis pasākumā "Thursday Groove & Jazz finale Jam Session".


"Šī vasara bija jauns un jaudīgs starts Vecās Ostmalas 53 pagalmam, kurā spēkus apvienoja zivju restorāns "Spīķeris 53", pop-up bārs "Red Monkey Liepāja", alus darītava "Putabrewery", fitnesa centrs "Royal Fitness", interaktīvā ekskursija "Siļķu brāķis", dusmu izlādes telpa "Smash Room Liepāja" un zivju apstrādes cehs. Tas rezultējies ar vairāk nekā 70 organizētiem pasākumiem, kuru vidū bijuši gan dzīvās mūzikas koncerti, gan tradicionālā māksla, gan gastronomijas pasākumi, gan stand-up komēdija, gan desmitiem dīdžeju seti un izzinošas ekskursijas. Kopumā Vecās Ostmalas 53 teritorijā uzstājušies teju 100 mākslinieki no 12 dažādām valstīm. Pēc mūsu aprēķiniem vasarā uzņēmām aptuveni 10 000 apmeklētājus," stāsta pop-up bāra "Red Monkey Liepāja" īpašnieki Kristīne Puķīte un Marks Dielers.


PASĀKUMU PROGRAMMA NO 31. AUGUSTAM – 3. SEPTEMBRIM
•Trešdien, 31. augusts 20.00
Dzīvās mūzikas vakars ar regeja grupu "Pirate Boing" (Urugvaja)
•Ceturtdien, 1. septembris 20.00
Džeza un grūva ritmi pasākumā "Thursday Groove & Jazz finale Jam Session"
•Piektdien, 2. septembirs 20.00
Grupas "Gentle Ropes" (Ukraina) koncerts. Pirms un pēc koncerta DJ Enkura labākā preformance.
•Sestdien 3. septembris 20.00
Vinila dīdžeja sets ar DJ Švāns
Grupas "The Big Passport koncerts"
Elektroniskās mūzikas dīdžeja seti ar viesdīdžejiem KIRHA un Sēne


Rudenī, ziemā un pavasarī Vecās ostmalas 53 apmeklētājus uzņems restorāns "Spīķeris", piedāvājot gan dažādus izmeklētus zivju ēdienus, gan Liepājas alus darītavas "Puta" alu. Sportot gribētāji aicināti uz 24/7 pieejamo fitnesa zāli  "Royal Fitness". Savukārt, sazinoties personīgi, iespējams rezervēt banketu zāli privātiem pasākumiem, doties uz "Siļķu brāķis" ekskursijām vai iztrakoties "Smash Room Liepāja".  Vairāk informācija pieejama Vecās ostmalas 53 Facebook lapā.