Ceturtdien, 1. septembrī, interesenti aicināti pievienoties liepājnieku iemīļotās brīvdabas pasākumu sērijas "Thursday Groove & Jazz" otrās sezonas noslēguma koncertam. Liepājas labākie ostas skati kopā ar dažiem no Liepājas izcilākajiem talantiem priecēs apmeklētājus sākot no pulksten 20 Vecās ostmalā 53, pagalmā.


"Thursday Groove & Jazz" ir pasākumu cikls, kas šogad norisinājās otro gadu pēc kārtas, kopskaitā īstenojot 13 koncertus, kuros piedalījušies mākslinieki no septiņām dažādām valstīm.


"Viens no sezonas spilgtākajiem notikumiem noteikti bija eksotiskā mākslinieka Davda Džobarte (Dawda Jobarteh) uzstāšanās, spēlējot neparasto mūzikas instrumentu kora. Kā arī neaprakstāmas emocijas ikreiz sniedz spontāna mūziķu saspēle un savstarpēja improvizācija koncertu beigās," atceras koncertu līdzorganizators Marks Dielers.


Šosezon "Thursday Groove & Jazz" uzstājušies mūziķi no Gambijas un Kenijas Lietuvas, Polijas, Igaunijas un mūsu pašu mūziķi – Jānis Ivuškāns, Arta Jēkabsone, Kristaps Vītols – Vītoliņš, "Etnodžeza projekts", Tabita Balode, Katrīna Kabiņecka, Elizabete Vorobjova, Oceanoflove, Undīne Melvicka, Harijs Ločmelis, Mārtiņš Miļevskis, Andris Žabris, Mārtiņš Burkevics, Elvis Biķernieks, Juris Jevdokimičevs, Emīls Knubis, Reinis Ausmanis, Kristiāns Kalva un citi.  


Īpašu paldies cikla veidotāji saka jaunajiem Liepājas talantiem Rūdolfam Kolertam (bungas), Kristapam Vītolam-Vītoliņam (ģitāra) un Markam Jonatanam Rundam (bass) par profesionālo sniegumu un iesaisti programmas īstenošanā.


Pasākumu sērijas "Thursday Groove & Jazz" norisi atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde", SIA "Liepaja Music", restorāns "Spīķeris" un pop-up bārs "Red Monkey Liepāja".