Sestdien, 18.jūnijā, no pulksten 14 līdz 19 biedrība "Liepājas rajona partnerība" aicina visus uz "Grunduļu dienu Liepājā". Pēc piekrastes zvejnieku ierosinājuma tapuši grunduļa dienas svētki. Pasākuma laikā tirgosies daži vietējie piekrastes zivju tirgotāji un zivju pārstrādātāji. Ikviens apmeklētājs varēs pasākuma laikā pacienāties ar gardu zivju zupu. Pavāru cīņas, Tomasa Kleina koncerts, atrakcijas un aktivitātes bērniem un daudz kas vēl.

Tiks organizētas zivju ēdienu gatavošanas cīņas. Tajās piedalīsies Liepājas restorānu pavāri. Pasākuma apmeklētājus cienās ar gardu zivju zupu, kas gatavota uz dzīvās uguns.

Bērnu aktivitātes vadīs profesionāli bērnu aktivitāšu organizētāji. Ikkatrs varēs izmēģināt veidot lielus un mazus burbuļus. Interaktīvā bumbiņas mešanas siena. Seju apgleznošana un radošās darbnīcas ar nosaukumu "Pūst zivtiņas". Pašiem mazākajiem būs iespēja makšķerēt zivtiņas.  
Pasākumu vadīs Ģirts Vagotiņš-Vagulis,  muzikālo fonu nodrošinās "Izsauc ballīti".

Pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā "Sadarbības pasākumi" projekta "Zivju sezona: Gaidām ciemos – mums ir zivis!", projekta Nr. 21-00-F043.0442-000001 ietvaros.