Sestdien, 11 jūnijā, leģendārā latviešu alternatīvā roka grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi" pulcēs klausītājus un atbalstītājus Liepājā "Fontaine Gypsy Camp "– vietā, kur valda neformāla un brīva gaisotne.

Grupa turpina koncertu sēriju pa Latvijas klubiem, festivāliem un koncertvietām, atzīmējot savu atgriešanos pie aktīvas koncertdarbības. Pēc gandrīz divu gadu pauzes "Pienvedēja Piedzīvojumi" ar prieku un degsmi ir sagatavojuši savas labākās dziesmas šim koncertam.

"Liepājā esam uzstājušies jau kopš 90. gadiem. Pilsētā ar tik spēcīgām rokmūzikas tradīcijām klausītāji vienmēr ir bijuši prasīgi pret mūziķiem un viņu izpildīto mūziku. Šis būs mūsu otrais koncerts šajā vasaras sezonā un esam ļoti priecīgi atgriezties Liepājā un satikt mūs fanus bez maskām," saka grupas solists un basģitārists Māris Žigats.

Šī gada pavasarī grupai apritēja 28 gadi, tādēļ apvienība sarūpējusi arī dažus muzikālus pārsteigumus šim koncertam. Gandrīz divu stundu garajā koncertā klausītāji varēs baudīt gan dziesmas no "Zelta mikrofonu" ieguvušā albuma "Nelaiks", gan arī labākās dziesmas no kopskaitā sešiem izdotajiem grupas albumiem.

Atgādinām, ka 2020. gada nogalē tika izdota arī Jāņa Žildes grāmata "Trīs no Sabiles. Pienvedēja Piedzīvojumi".

Koncerta sākums pulksten 21, ieeja no pulksten 20. Biļetes nopērkamas ŠEIT.