Šonedēļ koncertdārzā "Fontaine Gypsy Camp" uzstāsies Latvijā un pasaulē atzīti mūziķi, informē organizatoru pārstāve Rita Lielamure.

Ceturtdien, 7.jūlijā, pulksten 20, uzstāsies elektroniskās mūzikas producents, audio/vizuālais mākslinieks un pasaules Top fingerdrummer Rick Feds, kopā nosvinot viņa pirmā albuma ''Future Human'' 1 gada dzimšanas dienu.

Koncertā kopā ar Rick Feds uzstāsies Londonas repa mākslinieks KdotMelody, kā arī dziedātājas Kristīne Prauliņa un Una Daniela. Biļetes nopērkamas ticketshop.lv/lv/events/4247.

Piektdien, 8.jūlijā, pulksten 20, uz skatuves kāps enerģiskais roka trio – INDYGO. Grupas ceļojums mūzikā vienmēr ir bijis ļoti dažāds, sākot ar liriskākām balādēm, beidzot ar dārdošu rokmūziku tās labākajās muzikālajās nokrāsās. Grupa sola, ka koncerts būs ļoti kolorīts, kur tiks iekļautas dziesmas ko katra albūma. Biļetes nopērkamas ticketshop.lv/lv/events/4229.

Sestdien, 9.jūlijā, pulksten 20, vieni no festivāla Summer Sound dalībniekiem, grupas - Sub Scriptum un B-Optimist, sniegs atsevišķu koncertu un iesildīs Liepāju gaidāmajam vasaras festivālam. Aktuālajā koncerta programmā grupas piedāvās labāko līdz šim izdoto materiālu, kā arī pa kādai jaunai dziesmai. Biļetes nopērkamas ticketshop.lv/lv/events/4230.

Vairāk par gaidāmajiem vasaras pasākumiem koncertdārzā "Fontaine Gypsy Camp" var apskatīt facebook.com/fontainegypsycamp.