Radošā apvienība "Šarmants" izsludina seansu multimediālajai performancei "Sajūti Liepājas garšu" Karostas redana tunelī 3.septembrī. Notikumā satiksies spilgti Liepājas kontrasti vienuviet, aizvedot klātesošos tikai šai pilsētai piederošā sajūtu ceļojumā, informē "Šarmants" pārstāvis Ritvars Embrekts.

"Sajūti Liepājas garšu" ir īpašas, estētiski noformētas sešu kārtu vakariņas, kur par Liepāju stāsta šīs pilsētas laiks, vietas, garšas un smaržas. Viesi var sajust pilsētas sirdspukstus, un ikviens kļūst par liecinieku vēstures noslēpumiem, greznai ārišķībai un vienkāršuma šarmam. Kā saka pasākuma scenārija autore Maija Kalniņa, nekas cits neatliek, kā vien ļauties un palaist dvēseli ganībās.

Galvenajā lomā ir pats viesis – jo vairāk katrs iesaistās, jo niansētāk spēj izbaudīt īsto Liepājas garšu. Notikumam nav vakara vadītāja, tomēr tajā nemanāmi piedalās tulkotājs, aktieris un mūziķis Emīls Dreiblats, kurš ved klātesošos "pastaigā", sākot ar Pētertirgu līdz pat mazām ieliņām.

Pasākuma idejas autori ir radošā apvienība "Šarmants", un tā fokusā ir dzejnieces Maijas Kalniņas oriģināldarbs. Savukārt ar Liepājas garšu pasauli iepazīstina restorāna "Roma" šefpavāri. Performance tapusi ar Liepājas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu un sadarbībā ar Karostas glābšanas biedrību, tūrisma aģentūru "Ap Sauli", drukas studiju "InCopy" un viesnīcu "Promenāde".

Pirmie vakariņu seansi norisinājās augustā, tomēr, ņemot vērā lielo interesi, pasākuma organizatori nolēmuši piedāvāt papildu seansus. Pirmais no tiem notiks 3. septembrī. Biļetes iespējams rezervēt vietnē sajutiliepajasgarsu.lv. Iegādājoties biļeti (90 eiro), 15% atlaide jebkuram viesnīcas "Promenāde" numuriņam, kā arī cenā iekļauts transfērs no Liepājas centra uz Karostu un atpakaļ.