Grupa "Musiqq" šajā vasarā uzstāsies savā māju pilsētā Liepājā, festivālā "Summer Sound". "Musiqq" uzstāšanās festivālā vienmēr pulcē rekordlielu klausītāju skaitu, kuru pārspēt izdodas pat tikai retajam ārzemju māksliniekam, tādejādi padarot "Musiqq" par vienu no festivāla galvenajiem māksliniekiem, informē organizatori.

Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs kopīgās muzikālās gaitas uzsāka 2009.gadā un desmit gadu garumā ir ieguvuši ne tikai plašas simpātijas Latvijā radītās mūzikas patērētāju vidū, bet arī profesionālu mūzikas kritiķu novērtējumus un mūzikas industrijas balvas. Grupa "Musiqq" ir arī pārstāvējusi Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Šogad "Musiqq" ierindojās Latvijas Radio 2 Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu topa ceturtajā vietā ar dziesmu "Sāc ar sevi". Savukārt mūzikas balvā "Zelta mikrofons" grupa "Musiqq" ar dziesmu "Salas" ir nominēti nominācijā Origo Zelta dziesma.

"Musiqq" šī gada festivālā "Summer Sound" uzstāsies savā grandiozākajā sastāvā – līdz šim tāds tas ir bijis tikai "Musiqq" desmitgades koncertā Arēnā Rīga – ar perkusijām, saksofonu, Radio Trio meitenēm un vēl citiem pārsteigumiem. Festivālā "Summer Sound" šī būs vienīgā iespēja šovasar redzēt mūs ar tik vērienīgu koncerta programmu,” par uzstāšanos festivālā stāsta "Musiqq" puiši.

Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu "Summer Sound" var iegādāties šeit.
  
Festivāls "Summer Sound" 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.