Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" no 5. līdz 6. augustam piedalīsies Baltijas reģiona lielākajā aviācijas šovā "Baltic International Airshow 2023". Jau otro gadu pēc kārtas tas norisināsies starptautiskajā lidostā Liepāja. Abās dienās apmeklētājiem būs iespēja satikt lidsabiedrības pārstāvjus, kā arī uzzināt vairāk par uzņēmumu un tā piedāvātajām darba iespējām. Turklāt "airBaltic" Pilotu akadēmija, kuras praktiskās nodarbības norit lidostā, informēs par studijām akadēmijā, portālu informēja "airBaltic" korporatīvās komunikācijas nodaļa.

Īpaši šim pasākumam Pilotu akadēmijas studenti veiks grupas lidojumu ar "Diamond DA42" un "Diamond DA40" lidmašīnām, kas ikdienā tiek izmantotas mācību lidojumiem akadēmijā.

"Baltic International Airshow 2023" piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Polijas un Čehijas.

Aviošovā paraugdemonstrējumi tiks veikti ar iznīcinātājiem "F-16", "Gripen" un "L-159 Alca", kā arī citiem gaisa kuģiem. Vairāk nekā sešu stundu garā programma piedāvās nozarē labākos gaisa priekšnesumus un sinhronizētus akrobātiskos lidojumus.

Lai iegūtu papildu informāciju par aviošovu un tā programmu, lūdzu, meklējiet šeit.

Plašāka informācija par airBaltic Pilotu akadēmiju pieejama šeit.  

"airBaltic" nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns "airBaltic" lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā.