Trešdien, 21.jūnijā, no pulksten 12 līdz 20 restorānā "Hot Potato" uzņēmums "Artivo" rīko iepazīšanās pasākumu, kurā piedāvā bezmaksas stilista, friziera un meikapa pakalpojumus.

Šajā pasākumā "Artivo" piedāvās saviem klientiem iepazīties ar uzņēmuma koncepciju un jauno "pop-up" apģērbu kolekciju, kā arī ar apģērbu, frizūras un meikapa palīdzību rosinās cilvēkiem atrast viņu iekšējo būtību un izcels to.

Sadarbībā ar SIA "SANFASHION", modes ateljē, kas ražo unikālas sieviešu drēbes un aksesuārus, tiks piedāvātas stilīgas pārvērtības, kurās stilists palīdzēs atrast piemērotāko apģērbu. Edīte Studeņņikova, Liepājas labākā friziere, veidos lieliskas frizūras un matu griezumus, bet Agnese Meļķe sniegs meikapa pakalpojumus. Viss iepriekš minētais tiek piedāvāts bezmaksas.  

Modes uzņēmums "Artivo" radies, lai iedvesmotu cilvēkus uzdrīkstēties atrast katram savu personību ne tikai modes pasaulē, bet arī ikdienā izvēlēties krāsainus, drosmīgus un košus apģērbus.

Komandā darbojas "Artivo" idejas autors un vadītājs Ivo Reinholds, kuram ir deviņu gadu pieredze modes industrijā Ķīnā, veidojot modes pasākumus un sadarbojoties ar pasaulē zināmiem modes dizaineriem, producentiem, māksliniekiem un uzdrīkstoties realizēt pārdrošākās idejas.

"Artivo" piedāvā tikai kolekcijas apģērbus, tas nozīmē, ka katra kolekcija ir īpaša un oriģināla – Latvijā šādas drēbes vairs neatkārtosies. Katram apģērbam ir tikai no viena līdz pieciem eksemplāriem un nākošajā kolekcijā tie vairs netiks pārdoti. Uzņēmuma darba stratēģija ir, lai katrs cilvēks uzsver savu būtību un neredz Latvijā nevienam citam līdzīgus apģērbus.