Jūlija grupa "DivDiv" izdod jaunu video singlu "Augstāk", kas ir turpinājums jau iesāktajam video ierakstu ciklam, kas šobrīd ir otrais ieraksts šajā gadā no plānotajiem trim.

Dziesmas vēstījums ir vēlme norobežoties no apkārt valdošā haosa, kurā mēs, visa sabiedrība, esam ierauti nu jau vairāk kā gadu.

Video ieraksts veikts koncertzālē "Lielais dzintars" 2021.gada 4.maijā. Singla video versija pieejama vietnē Youtube grupas "DivDiv" kanālā.

Audio versija pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Grupas aktivitātēm var sekot "DivDiv" profilos visos lielākajos sociālajos tīklos.

Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gadā. Tās dalībnieku radošā pamatdarbība ir citi kolektīvi gan akadēmiskajā, gan populārajā mūzikā, kā arī darbība mūzikas industrijā. Tādējādi grupas mūzikā satiekas dažādas pasaules, kas veido interesantu, nedaudz unikālu skanējumu. Grupas "DivDiv" dalībnieki: Dainis Meļņiks, Justs Markuševskis, Roberts Dinters, Mārtiņš Zālīte, Ēriks Hanzovskis un Jānis Straume. Ierakstā piedalījies arī Kristaps Pucens.