Piektdien, 28.jūlijā, elektrokartingu halle "Blue Shock Race" (BSR) svinēs savu pirmo dzimšanas dienu, kas notiks vienlaikus ar vasaras festivālu "Summer Sound".

Oficiāli būtu jāsvin 7.jūlijā, bet sakarā ar jaunās halles atvēršanu Rīgas centrā, kas prasījusi daudz enerģijas, "Blue Shock Race" nolēma Liepājas svinības pārcelt uz 28.jūliju.

Jubilejas diena paredzēta divās daļās.
1.daļa (no pulksten 11 līdz 13) – oficiālās uzrunas un pateicības visiem, kas pielikuši roku un enerģiju, lai Liepājā, kas šāds realizētos. Ir gaidīti pilnīgi visi ciemos iepazīties vairāk ar to kā tad "Blue Shock Race" šogad ir gājis Liepājā un kopumā, kas ir paspēts sadarīt (un kas nav).

2.daļa (no pulksten 18.30 līdz 22) – neformālā daļa, kad ikviens interesents var iegādāties biļeti uz jubilejas BSR Liepāja halles turnīru ar elektrokartingiem, lāzeriem un citām aktivitātēm.

Tas nebūs tikai vienkāršs vakara turnīrs, bet gan ballīte ar ēdieniem, dzērieniem, mūziku un pats galvenais ar lieliskām balvām dalībniekiem. Kā galveinais pasākuma sponsors un ilggadējais atbalstītājs un sadarbības partneris "Hertz Latvia" turnīra uzvarētājam dāvina nedēļas nogali ar pilnīgi jaunu "Ford Mustang" automašīnu. Būs vēl citas balvas, par ko ir vērts pacensties.

Artis Daugins, "Blue Shock Race" vadītājs: "Ir pagājis jau gads kopš esam Liepājas izklaides klāstu papildinājuši ar elektrokartingu izklaidēm un nesuši pilsētas vārdu ārpus tās robežām. Kas pirms nepilniem 18 mēnešiem šķita tikai utopisks sapnis, tas nu jau gadu ir realitāte. Veikti ap 20 000 apmaksāti braucieni ar elektrokartingiem un papildus citām aktivitātēm, piemēram, Lāzeru kaujas, virtuālās sacīkstes un citas izklaides.

Halle tika atvērta tikai ar elektrokartingiem bērniem, gada laikā halle ir papildināta ar Lāzeru kaujas arēnu, dzimšanas dienu ballīšu svinēšanu, virtuālajām stimulācijām, grila zonām un aizvien tiek pilnveidots piedāvājums.

Jāatzīst, ka sakarā ar vairākām neplānotām investīcijām ēkas komunikācijās un tehniskajā uzlabošanā, neesam pietiekami ātri spējuši nodrošināt dažas iecerētās idejas, bet pie tām tiek strādāts, un komandā valda optimisms tās jau sākt realizēt uzreiz pēc gada jubilejas.

Liels lepnums un prieks ir Mārtiņa Seska izveidotā kartinga skoliņa bērniem, kas no pieciem ir izaugusi jau par nepilniem 20 bērniem un no mazās iekštelpu trasītes ar necilu ripināšanos ir jau vairāki jaunie censoņi, kas uzrāda sacīkšu cienīgus rezultātus Kandavas trasē ar Liepājā veidotajiem elektrokartingiem. Mārtiņš nodod savas zināšanas, un pilnveido mazo censoņu braukšanas prasmes, paralēli pats piedaloties dažādos rallija čempionātos un, esot līderis, demonstrē piemēru bērniem.

Kopā halles biznesa plāns no sākotnējā ir izpildījis par apmēram 15% labāk nekā plānots. Ir arī bijuši daudzi neparedzēti un neplānoti izdevumi ēkas labiekārtošanā. Kopējais apgrozījums gada laikā bijis ap 160 000 eiro un nodrošina darba vietas nu jau 6 līdz 8 cilvēkiem, atkarībā no sezonalitātes un noslodzes.

Mēs strādājam, lai Liepājā būtu labāk un interesantāk, būtu jaunas iespējas. Tāpēc visus aicinām uz gada jubileju 28.jūlijā Vecā ostmala 22 no pulksten 11 uz svinīgo pasākumu un visus aktīvos vakara ballītes baudītājus iegādāties biļetes kartingu hallē uz neoficiālo daļu, kur kāds no dalībniekiem saņems savā īpašumā uz nedēļas nogali jauno "Ford Mustang" no "Hertz Latvia"."