Atpūtas vieta "BB wakepark" Karostas Beberliņos Liepājā jau 10 gadus ir pieprasīts brīvdienu pavadīšanas galamērķis gan pilsētas viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Pa šiem gadiem "BB wakepark" ir pamatīgi audzis un piedāvā dažādas iespējas gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan arī laisku mirkļu baudītājiem. 29. jūlijā ar sporta un mūzikas festivālu "BB Summer Jam" veikparks svinēs savas jubilejas sezonas kulmināciju, informē "BB wakepark" vadītāja Santa Vēvere.

Pirms 10 gadiem pavisam novārtā pamestais Liepājas Karostas nostūris ir izveidojies par skaisti iekoptu un iecienītu atpūtnieku vietu ar plašu piedāvājumu, ko labprāt bauda gan ekstrēmāku sajūtu cienītāji, gan vienkārši dabas mīļotāji.

Ar kabeļveikbordu šeit nodarbojas kā profesionāļi, tā arī iesācēji. Veikparka instruktori ierādīs šī sporta veida pirmos soļus ikvienam gribētājam. Turklāt jau vairākas sezonas  bērni un pusaudži tiek aicināti apmeklēt "BB veikborda skolas" nodarbības, kas šobrīd otrdienās un ceturtdienās norisinās visas vasaras garumā. Lai gan nodarbībās lielākā uzmanība tiek pievērsta veikbordam, šī ir lieliska iespēja iepazīst arī citas sportiskās aktivitātes. Vairāku treneru uzraudzībā bērni izmēģina arī braukšanu ar SUP dēļiem, piepūšamās ūdens atrakcijas, staigāšanu pa balansēšanas lentu jeb slackline, arī skeitbordu.


Jau vairākus gadus blakus veikparkam un kafejnīcai (kas, starp citu, piedāvā īpaši izmeklētu ēdienkarti un plašu atspirdzinājumu klāstu) tuvus un tālus viesus uzņem "BB camping". Kempinga teritorija ir ļoti plaša un skaistajā dabas parkā naktis piedāvā pavadīt gan bungalow mājiņās un īpaši treileru vajadzībām aprīkotās stāvvietās, gan teltīs un hamokos, jeb nakšņošanai paredzētos šūpuļtīklos. Ar Liepājas pašvaldības atbalstu ir tapis arī ekskluzīvs glempings. Tās ir divas glempinga mājiņas uz ūdens, kurp aizkļūt var, braucot ar laivu. Ja jautāsiet - kas ir glempings? Tad īsi raksturojot - tas ir mūsdienīgi labiekārtots un mājīgs telts namiņš.

Veikparks jau no pirmajiem darbības gadiem retāk vai biežāk ir rīkojis un aicinājis bez maksas baudīt dzīvās mūzikas brīvdabas koncertus, un sezonas centrālais pasākums vienmēr ir bijis "BB Summer Jam". Šovasar savas desmitgades kulminācijā - 29. jūlijā arī šis sporta un mūzikas festivāls norisināsies jau 10. reizi. Tradicionālās veikborda sacensības kā ierasts noslēgsies ar galvu reibinošiem paraugdemonstrējumiem un pēcāk plašu brīvdabas koncertu programmu, kas plašāk izziņota tiks pavisam drīz.

Vairāk informācijas var atrast veikparka mājas lapā www.bbwakepark.lv un sociālajos tīklos Facebook/bbwakepark un Instagram/bbwakepark.