Nedēļas nogalē Beberliņu atpūtas parkā "BB wakepark" Liepājā jau 9 reizi norisinājās "BB Summer Jam" – ikgadējās kabeļveikborda sacensības ar bezmaksas brīvdabas koncertiem kulminācijā, kuros šoreiz piedalījās arī austrāliešu folkmūzikas zvaigzne Kaurna Kronins ar grupu, kā arī lietuviešu un āfrikāņu muzikālā apvienība "Afrodelic".

Savu lielāko vasaras notikumu "BB wakepark" svinēja ar iespaidīgiem paraugdemonstrējumiem ne tikai veikbordā, bet arī skateboard, inline, BMX un slackline, pasākuma kulminācijā baudot muzikāli piesātinātu vakaru Beberliņu meža parkā.

Publika baudīja Lietuvā dzimušā un Mali uzaugušā mūziķa un producenta, savulaik tik populārās grupas Skamp dibinātāja Viktora Diavaras jaunākā projekta – muzikālās apvienības Afrodelic enerģisko uzstāšanos, kā arī austrāliešu dziedātāja Kaurna Kronina valdzinošo balsi un neparasto muzicēšanas stilu.

Nakts ballīte turpinājās ar DJ Ninas Elektrichkas un DJ Kirhas uzstāšanos.

Atgādinām, ka "BB Summer Jam" katru sezonu Liepājā norisinās jau kopš 2014. gada, un to baudīt brauc ne tikai šī sporta veida piekritēji, bet arī citi aktīvās atpūtas cienītāji un publika, kas vienkārši vēlas baudīt lielisku vasaras ballītes atmosfēru.