Jau šo sestdien, 31. jūlijā atpūtas parks "BB wakepark" (Liepāja, Beberliņi) rīko savu lielāko vasaras notikumu – gadskārtējās veikborda sacensības "BB Summer Jam", kur bez veikborda, skeitborda un sērfa apmeklētājus gaida arī daudzveidīga muzikālā programma fanka,  hiphopa, avangarda roka un dažādas deju mūzikas ritmos. Pasākums ir baudāms bez maksas, informē "BB wakepark" vadītāja Santa Vēvere.

"Gaidām jūs visus ciemos – svinēsim kopā mūsu skaisto vasaru! Veldzēsimies ar gardiem kokteiļiem, lutināsim sevi ar izmeklētu ēdienkarti un baudīsim lielisku mūziku! Papildu sacensībām esam sarūpējuši jaudīgu muzikālo programmu dažādām gaumēm," aicina "BB wakepark" vadītāja Santa Vēvere.

Visas dienas garumā ar vasarīgiem deju ritmiem publiku priecēs šobrīd viens no vadošajiem Latvijas funky breaks un funk dīdžejiem DJ All-Viss, kas ar dīdžejošanu aktīvi nodarbojas jau kopš 2009. gada un ar kolēģiem savulaik radījis DJ apvienību "Funky Breakout". Savos setos All-Viss atskaņo mūziku, kas ietver hiphopa, fanka, džeza, regeja, disko un Latīņamerikas mūzikas elementus. All-Viss ir uzstājies kopā ar tādiem starptautiski atpazīstamiem kolēģiem kā DJ Angelo, A Skillz, Featurecast, Krafty Kuts, Pimpsoul, Flip, 69Beats, Dj Mamania un vēl citiem.

Dienas noslēgumā ar enerģisku koncertprogrammu fanka mūzikas noskaņās uzstāsies harizmātiskā džeza dziedātāja ar samtaino balsi Katrīna Kabiņecka. Džeza dziedāšanu Katrīna šobrīd studē Hāgas Karaliskajā konservatorijā, bet viņai jau ir bagātīga muzikālā pieredze – viņa koncertē un iesaistās dažādos muzikālajos projektos kopā ar Latvijā un Eiropā atzītiem profesionāļiem. "BB Summer Jam" Katrīnas pavadošās grupas sastāvā spēlēs jaunie džeza talanti – basists Toms Kursītis, pianists Klāvs Ābols, sitaminstrumentālists Dāvids Eglītis, kā arī viens no Latvijas spilgtākajiem jaunās paaudzes džeza trompetistiem, arī Hāgas Karaliskās konservatorijas students Kristians Kalva.

Šajā vakarā būs unikāla iespēja baudīt arī leģendārās Baldones grupas Tumors daiļradi. Toms Grēviņš saka, ka Tumors ir avangards rokmūzikā. Uldis Rudaks savukārt, uzskata, ka Tumors tikai spēlējas ar pankroku. Katrā ziņā dažas lietas grupas 15 pastāvēšanas gadu laikā nav mainījušās un tie, kas negribēja būt jauni, nu negrib būt veci, toties ir izslāpuši pēc pankroka un ārdīšanās devas laikā, kad atbildība par teju visu ir modē. "Šoreiz iztiksim bez izdemolēta bāra vai ūdens pārvēršanas vīnā. Mēs solām tikai nejaušību – gluži kā pandēmijas sākumā nejauši pirmie Latvijā uzrīkojām live-stream koncertu vai piedalījāmies "Dod Pieci" maratonā, tā arī šoreiz uzstāsimies bez tīri definēta žanra, taču noteikti no sirds, aknām (kamēr tās vēl ir) un pa īstam," sola asprātīgie TUMORS puiši.

Arī hiphopa cienītājiem būs svētki. "BB Summer Jam" viesosies vietējais hiphopa mākslinieks Packman kas plašāku atpazīstamību guvis "371 Battle" sērijās. Viņš arī viens no 2020. gadā izveidotās apvienības "Chista-Gun" pārstāvjiem. "Soho Record Lable" kopā ar DJ SUBPHOBIA ir tapis Packman debijas albums "Stūra Biznesmeņi". Tādas kompozīcijas, kā "Purvājs", "Sip&Kūp", "Miglājs" un vēl citas ir iemantojušas daudzu klausītāju uzmanību.

"BB Summer Jam" muzikālo programmu noslēgs DJ NINAS ELEKTRICHKAS uzstāšanās. Ninas muzikālajai daiļradei raksturīgs dažādu žanru elektroniskās deju mūzikas sakausējums, tiek  apvienoti eksperimenti ar plūsmu, neapstrādātiem ritmiem un skaņu ainavu mutācijām, miksēts tiek no eklektiskas elektronikas līdz eksotiskam elektro, sulīgiem breaks, trokšņainam tehno un piesātinātam EBM. Savos koncertos Nina nereti izmanto arī modulāro sintezatoru un audio-vizuālas instalācijas.

Atgādinām, ka "BB Summer Jam" katru sezonu Liepājā norisinās jau kopš 2014. gada, un to baudīt brauc ne tikai šī sporta veida piekritēji, bet arī citi aktīvās atpūtas cienītāji un publika, kas vienkārši vēlas baudīt lielisku vasaras ballītes atmosfēru. Šogad pasākumu iespaidīgāku padarīs paralēli notiekošās skeitborda sacensības minirampā, kā arī Boards.lv sērfa kauss, kas pie labas viļņu prognozes norisināsies nākamajā dienā Karostas Ziemeļu mola pludmalē.

Veikborda sacensību dalībnieki savu varēšanu rādīs vairākās grupās, no kurām visiespaidīgākais būs profesionāļu grupas sniegums un "Best Trick" disciplīna, kur veikbordisti rādīs savus pārgalvīgākos trikus, kas parastajos starta braucienos pārsvarā netiek iekļauti. Sacensības labas mūzikas pavadījumā, aktīvāk vai mazāk aktīvi atpūšoties, varēs vērot visas dienas garumā, bet kulminācija ar jaudīgākajiem braucieniem gaidāma no pulksten 16.

Šeit neliels ieskats "BB Summer Jam" norisē: www.facebook.com/watch/?v=674445766783628

Pasākums "BB Summer Jam" ir apmeklējams bez maksas, bet ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus.